Pracownia

Pracownia Bellhouse.

o nas

Gdańska Pracownia Artystyczna „Bellhouse” powstała jako alternatywa dla często nudnych i szablonowych rozwiązań na rynku meblarskim.

Nasza pracownia zajmuje się  głównie projektowaniem i produkcją wysokiej jakości mebli, łączących w sobie ciepło drewna z elegancją luster oraz ręcznie malowanego szkła.

W swojej pracy korzystamy z wieloletniego doświadczenia zdobytego w branży stolarskiej jak również w projektowaniu mebli. Dzięki temu, możemy zagwarantować stała jakość i rzetelność naszych produktów.

Nasze pierwsze projekty powstały na przełomie lat 2007/8 i od tego czasu pracujemy nad rozwojem naszej firmy. Autorskie wzornictwo oraz meble wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, stały się wizytówką naszej pracowni docenianej przez dekoratorów wnętrz, firmy branżowe oraz osoby szukające ciekawych rozwiązań.

Materiały używane przez nas są bezpieczne dla środowiska, zachowując jednocześnie najwyższą jakość i gwarancję.

Zachęcamy również do przesyłania nam własnych wzorników kolorów na podstawie których wykonamy dla Państwa mebel w wybranej kolorystyce. Dzięki tym możliwością, docenianym głównie przez ludzi szukających niebanalnych kompozycji, istnieje możliwość dopasowania kolorystyki mebla do dowolnego wnętrza. Zapraszamy !!!!!

WYSOKA JAKOŚĆ

Najwyższa klasa

UNIKALNY DESIGN

Projekty na indywidualne zamówienie

POLSKA PRODUKCJA

Doświadczenie, rzetelność, zaufanie

WYJĄTKOWE KOLEKCJE

Autorskie wzornictwo, własne projekty

GALERIA

ZOBACZ NASZE REALIZACJE